• JUBILEUSZ 60-LECIA SZKOŁY

• 13.11.2023 13:09
      • Rozpoczęło się od uroczysta gali na szkolnej sali gimnastycznej. Po przemówieniu pana dyrektora Rafała Juliana Kordeusza głos zabrali: wiceprezydent miasta Tychy, pan Igor Śmietański, dyrektor Miejskiego Centrum Oświaty pani Dorota Gnacik, prezes ZNP Tychy Gabriela Stańczyk, zastępca przewodniczącego NSZZ Solidarność oddział w Tychach Marię Ziegert oraz byli dyrektorzy Kazimierz Głód, Włodzimierz Trlik oraz Piotr Rosiak.

W części artystycznej uczniowie Norwida zaprezentowali występ artystyczny wykorzystując tekst patrona naszej szkoły!

Po części oficjalnej odbył się turniej piłkarski!. Wystąpiła drużyna uczniów, absolwentów i nauczycieli. Emocje sportowe były ogromne. Zwycięzcami okazała się drużyna absolwentów. Spotkanie sędziowała pani Anna Fliszewska razem z Radosławem Pyrtkiem, naszym absolwentem ! Mecz komentował Borys Kymona z klasy 3D.

Po uroczystej akademii i zmaganiach sportowych rozpoczęła się część artystyczna naszego jubileuszu. Całość prowadziła para konferansjerów – nauczycieli, pan Michał Glenszczyk i pani Joanna Glenszczyk.

Na scenie zagościli uczniowie i absolwenci naszej szkoły. Podziwiać można było Dawida Durkalca, Krzysztofa Wójcika, Łukasza „Kosę” Kosickiego, Gabrysię Szymańską, Annę Woźniak oraz zespoły taneczne z MDK 1 w Tychach – Corrida oraz Feeling.

Cała uroczystość zakończyła się występem kabaretu nauczycielskiego.

PRZEZENTACJA 60 LAT SZKOŁY - Norwid.ppsx